دوره سئو با اسکریمینگ فراگ سئو اسپایدر

اگر بخواهیم تنها از یک نرم‌افزار برای تقریبا تمام فرایندهای سئو استفاده کنیم، بی‌شک بهترین پیشنهاد چیزی جز اسکریمینگ فراگ سئو اسپایدر نیست.

این نرم افزار را می توان به چاقوی سوییسی سئو تشبیه کرد.

این نرم‌افزار با قابلیت‌های فراوانی که دارد می‌تواند شما را در فرایندهای On-Page SEO و سئوی محتوا، تولید محتوا، کیورد ریسرچ، تکنیکال سئو، افزایش سرعت وب‌سایت، لینک‌سازی داخلی، مهاجرت و تغییر دامین سایت، آنالیز رقبا و حتی Off-Page SEO و مواردی دیگر، همراهی کند.

کارشناسان زیادی تاکنون امکانات اولیه این نرم‌افزار قدرتمند را آموزش داده‌اند ولی بخشی از قدرت این نرم‌افزار توانایی‌هایی است که با خلاقیت یک کارشناس سئو در پروژه‌های مختلف گره خورده است.

در این دوره تلاش شده است، زیر و بم این نرم‌افزار نه تنها برای کارشناسان تازه نفس در این حوزه، بلکه برای متخصصین باتجربه نیز به نمایش گذاشته شود.

مشاوره و ثبت‌نام از طریق واتس‌اپ

مدت زمان دوره

این دوره در ۳۰ ساعت برگزار خواهد شد، شامل:

  • ۲۵ ساعت آموزش ویدئویی
  • ۵ ساعت جلسات آنلاین رفع اشکال

هر ماه کاربران به ۱۰ ساعت از آموزش‌ها دسترسی پیدا می‌کنند

هزینه دوره

پرداخت اقساطی (سه بخش): هر بخش ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
پرداخت کامل: ۴ میلیون تومان

درباره دوره

در این دوره تلاش شده است تا تمام امکانات قوی‌ترین نرم‌افزار جامع در زمینه سئو بررسی شود. همچنین تجاربی از نیازها و راهکارهای مختلفی که توسط این نرم‌افزار قابل ارائه باشد نیز آموزش داده خواهد شد.

سرفصل های دوره

ابزارهایی که استفاده خواهیم کرد

نظر متخصصین در مورد آموزش‌ها

جواد احمدی
جواد احمدیمدیر فنی وب‌سایت اخبار استان البرز
زمان انتقال وبسایت اخبار استان البرز از سی ام اس سفارشی به وردپرس واقعا دچار یک فاجعه شدیم. در کمال ناباوری آموزش های آقای عابد در مورد رفع خطاها بعد از مهاجرت وب سایت با اسکریمینگ فراگ عالی بود و تونست کمک خیلی زیادی به ما بکنه
آذر یگانه پرست
آذر یگانه پرستکارشناس سئو راک تهران
Read More
آشنایی من با ابزار بسیار کاربردی اسکریمینگ فراگ از طریق آقای مجید عابد در سال ۹۸ بود که در بین آموزش های همه اساتید سئو خیلی پیشرو بودند. قطعا شرکت در این دوره آپدیت شده بسیار ارزشمند و ارزنده است.
مجتبی مرعشیان
مجتبی مرعشیانمدیر دیجیتال مارکتینگ هولدینگ بین‌المللی الماسی نو
Read More
توی مجموعه ای که روی سایت های زیادی کار میکنه همیشه یکی از برزگترین معضلاتمون آنالیز کیورد های رقبا، براد کرامب های اونها و همچنین آنالیز لینک سازی های اونها و خودمون بود. خب واقعا دوره اسکرینیمگ فراگ آقای عابد یه صرفه جویی عجیب توی وقتمون درست کرد و تونستیم به یک گزارش منظم و تمیز از مواردی که گفتم برسیم.
پونه امینی
پونه امینیاستراتژیست و مسئول محتوای گروه صنعتى سرکان
Read More
برای یه کارشناس محتوا، بررسی سریع محتوای صفحات بلاگ و محصول اهمیت خیلی زیادی داره، باکمک آقای عابد و اسکریمینگ فراگ سرعت کار من تو بهینه‌سازی محتوا چندین برابر شد.
محمد علیزاده بخشایش
محمد علیزاده بخشایشمدیر طراحی محصول در makarem.ir
Read More
وقتی میبینم دوستان برای کپی کردن ۸ تا ساجست گوگل پنج دقیقه وقتشون رو تلف میکنن و آقای عابد تو چند دقیقه هزاران ساجست از گوگل و بینگ و ... در میاره واقعا تفاوت تخصص و تقلید رو میبینم. سالهاست باهاش کار میکنم و به مدیران محصول تو حوزه سئو فقط ایشون رو معرفی میکنم
Previous
Next

مشاوره و ثبت‌نام از طریق واتس‌اپ